610.634 PRODUKTOV - 52.224 KÓD VÝROBKU: - 39.967 EAN
OMEGA A CITIZEN HODINKYSwiss tradition VS japanese innovation
 7. máj 2018
Logo wwt
 

OMEGA watches

OMEGA
165 rokov švajčiarskej elegancie, spoľahlivosti a kvality

Hodinky značky Omega sú vrcholnou značkou Swatch Group: ich precíznosť, spoľahlivosť, všestrannosť a dobrý vzhľad sú len niektoré z dôvodov, prečo sú hodinky Omega obľúbené medzi mnohými hercami a modelmi, nehovoriac o tom, že to boli prvé hodinky na Mesiaci v Apollo 11 a nosí ich aj najobľúbenejší tajný agent sveta, 007 James Bond.
Úspešnosť značky je vyvážený spôsob tradície a inovácie, od športovej kolekcie, ako sú chronograf Speedmaster, hodinky Seamaster až po luxusnejšie, ako je modelová rada Constellation a zvláštne De Ville, každá jedinečne uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Pozrite sa na našu kompletnú ponuku hodiniek Omega na našej webovej stránke, ktorá sa špecializuje na veľkoobchodné hodinky od roku 1999!


CITIZEN watches

CITIZEN
Best-seller modely za príjemné cenyPostoj japonských majstrov ku všetkému, čoho sa ich inteligencia a ruky môžu dotýkať, je dobre známy po celom svete a odráža sa v inžinieroch a hodinároch značky Citizen: to vedie k dokonalosti Citizen hodiniek a vytvára najpresnejší čas na svete , kde časová presnosť môže byť taká malá, aby nepresiahla viac ako 3 sekundy za rok!

Titanové hodinky, kde ľahké, ale silné púzdra z titánu odolajú aj najnáročnejšiemu zaťaženiu, modely Promaster, ktoré najviac oceňujú potápači, multifunkčné Skyhawk, nepostrádateľný sprievodca profesionálnych pilotov, sú všetky hodinky Citizen najlepší pomer ceny a kvality na svete. Objavte ich v našej jedinečnej ponuke.footer_news_b2bsk.sk_2015