751.619 PRODUKTOV - 76.355 KÓD VÝROBKU: - 68.209 EAN


AMBROSINI JEWELSAMBROSINI JEWELS LOGO

AMBROSINI ŠPERKY - pretože štýl je v detailoch.

Ambrosini šperky sú výsledkom študovania detailov. Všetky prísne MADE IN ITALY.
Nová línia, pripravená na každodenné nosenie
je výborná myšlienka spoločnosti Ambrosini Milano
Šperky majú precízne detaily
bez toho, aby vyzerali až príliš seriózne. Farebné, svieže a zároveň sofistikované a cenné,
tvorba spoločnosti Ambrosini Milano odráža jej filozofiu, je pozorná k potrebám svojej klientely a reaguje na zmeny trhu, ale popritom vsádza  na svoje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti.

Cieľom je nájsť perfektnú kombináciu spracovania a technológie, kvality a sviežosti, dodržiavanú vo všetkých pravých talianskych šperkoch zachovať tradciu a túžba dať verejnosti šperky, ktoré sú vzdialené od štandardného trhu. Vďaka vlastným dizajnérom, ktorí čerpajú inšpirácie z každodenného života, je na jednej strane zabezpečený kvalitný záručný a pozáručný servis
a výber kvalitných distribútorov, zatiaľ čo na druhej strane dohliadajú na súčasný štýl a moderné trendy.

Originálne prívesky sú nielen šperkom, ale aj nástrojom pre komunikáciu osobnosti: milé šteniatko alebo odtlačok labky pre milovníkov zvierat, srdiečko ako  prejav lásky, hviezda ako dôka narodenia sa pod šťastnou hviezdou, alebo topánka pre najromantickejších a pre tých,  ktorí nikdy nestratia cit pre eleganciu.

Elegantné a origiálne Ambrosini šperky nemôžu samozrejme opomenúť balenie: drevený elegantný box s vekom v ľadovej bielej, originálny obal pripomínajúci ľadové cencúle; ozaj unikátne balenie pre výnimočný šperk.