649.901 PRODUKTOV - 59.524 KÓD VÝROBKU: - 47.017 EAN


PREČO SA REGISTROVAŤ
Náš internetový portál B2B SK.sk   (B2B = Business-to-business), ktorý je exkluzívne rezervovaný obchodníkom s platným IČO, ponúka hodinky, šperky a módne doplnky  veľkoobchodníkom, distribútorom, kamenným obchodom, internetovým obchodom a ostatným živnostníkom s platným IČO.


Pre úspešnú registráciu je potrebné splniť podmienku súladu údajov v žiadosti s údajmi overiteľnými v Živnostenskom či Obchodnom registri.


Ak chcete mať prístup do nášho zoznamu veľkoobchodných cien hodiniek a šperkov svetových značiek, musíte sa jednoducho pri Vašej každej návšteve prihlásiť pomocou Vášho prihlasovacieho mena a hesla. Pokiaľ nemáte prihlasovacie meno a heslo, tak sa zaregistrujte a potom vyčkajte, až vás odsúhlasíme ako veľkoobchodného zákazníka v našej administrácii a zašleme Vám potvrdenie o aktivácii Vášho účtu na Vami uvedený email. 

B2B SK sk. má tisíce registrovaných spokojných zákazníkov v celej Českej a Slovenskej republike a na celom svete. Týmto naša firma zaručuje serióznosť a vierohodnosť ako Váš spoľahlivý veľkoobchodný partner pre distribúciu hodiniek, šperkov, slnečných okuliarov a módnych doplnkov - ako Váš dodávateľ ideálny pre obchody a celkovú distribúciu.

Zaoberáme sa distribúciou všetkých hlavných skupín výrobcov hodiniek ako sú Binda ( Breil, D & G Time, Moschino, Paris Hilton ) ďalej Morellato ( Morellato, Sector, Roberto Cavalli, Just Cavalli ) až po Swatch Group ( Swatch, Flik Flak, Calvin Klein, Tissot... ) tiež skupina Fossil ( Fossil, Emporio Armani, Diesel, DKNY, Philip Starck ), bez toho, aby sme se obišli bez značiek ako sú: Timberland, Guess, Nautica, Puma, Alviero Martini, Avion, Disney, Oregon Scientific a samozrejme nemôžeme zabudnúť na japonské hodinky značiek: Casio, Seiko, Citizen a Orient .

Ponúkame Vám  tisíce referencií so stovkami tisícov výrobkov pripravené na sklade, nepočítajúc off-line ponuky, ktoré sú sprístupnené veľkoobchodníkom s hodinkami, ktorí majú záujem o veľké množstvo produktov.

S nami nebudete mať žiadne záväzky na nákup, prekročíte limity stanovené oficiálnymi výrobcami / distribútormi a nebudete musieť žiadať o žiadne povolenie, ani strácať čas s obchodnými zástupcami. Budete mať prístup k obrovskému zoznamu produktov a značiek s nízkymi nákupnými cenami a super rýchlym dodaním.

Viac než 90% zákazníkov, ktorí u nás raz nakúpili, sa vrátili a nakúpili u nás znova. Máme jednu z najvyššej lojality  zákazníkov na trhu s hodinkami a šperkami v Českej a Slovenskej republike a vôbec v Európe. Pozývame Vás, aby ste se k nám tiež pripojili!

Po Vašej registrácii nám poskytnite čas k overeniu platnosti Vášho podnikateľského subjektu, po ktorom od nás obdržíte e-mail, kde Vás budeme informovať, že Vás prijímame ako nášho potenciálneho zákazníka, respektíve, že Vám aktivujeme účet pre veľkoobchod.

Zaregistrovať sa na B2B SK.sk nič nestojí, nezaväzuje Vás k žiadnej povinnosti  ku kúpe tovaru, budete dostávať na Vami uvedený e-mail obchodné informácie so všetkými horúcimi novinkami uvedenými práve do predaja.

B2B SK.sk   predáva iba firmám a obchodom. B2B SK.sk je veľkoobchodný internetový online portál vybudovaný profesionálmi pre profesionálov.