837.250 PRODUKTOV - 75.783 KÓD VÝROBKU: - 67.703 EAN


REZERVÁCIA TOVARUNajviac inovatívny webový portál pre veľkoobchodníkov a maloobchodníkov ponúka možnosť rezervácie tovaru, jedného z fascinujúcich spôsobov nákupu, ktorý nie je  na webe taký známy a ktorý umožňuje svojim zákazníkom nákup on-line Top značiek za bezkonkurenčné ceny.
Skontrolujte, či máte potrebné požiadavky, aby ste mohli robiť takýto predaj,písomne ​​na info@b2bsk.sk. V prípade splnenia požiadaviek môžete  okamžite  s nami začať! Móda, šport, módne doplnky,šperky, hodinky, budíky .. všetky módne výrobky z najlepších značiek sú k dispozícii, aby ste mohli čo najlepšie plánovať svoje predajné kampane a akcie. Nastaviť takýto predaj je jednoduché: akonáhle ste si vybrali značku a plánovaný dátum predaja, môžete  rezervovať svoje výrobky priamo online. Náš personál vám bude k dispozícii, aby vás informoval, ako postupovať.

 

B2B je vašim ideálnym partnerom pre váš ​​predaj, kde si môžete zarezervovať tovar pre vašu kampaň.. Táto služba je ponúkaná bez ohľadu na to, či ste malý webový portál, start-up, alebo jeden z najväčšíchi nternetových stránok na trhu. Za zabezpečenie našich zásob  pre vaše predaje žiadame záruku vo výške 10%z celkovej sumy blokovanej pre vašu kampaň.

Ak  nie ste schopní  zaručiť 10% na zabezpečenie  vašej kampane, ponúkame  predplatené služby, iba  83 eur za mesiac!

Vyberte si mesačné predplatné:

 


bronze

  

  VP 1 - PREDPLATNÉ NA 1 MESIAC  

 S týmto predplatným nežiadame záruku 10% z celkovej hodnoty.  Cena predplatného je 150 EUR za mesiac.
 Platba musí byť bankovým prevodom.

 

silver

  VP 3 - PREDPLATNÉ NA 3 MESIACE  

 S týmto predplatným nežiadame záruku 10 % z celkovej hodnoty. Cena predplatného je 300 EUR za mesiac. 
 Platba musí byť bankovým prevodom
 

 

 

 

 

gold

  VP 12 - PREDPLATNÉ NA 12 MESIACOV

  S týmto predplatným nežiadame záruku 10 % z celkovej hodnoty. Cena predplatného je 1000 EUR na rok. 

  Platba musí byť bankovým prevodom.