543.609 PRODUKTOV - 58.572 KÓD VÝROBKU: - 47.836 EAN


PREČO SA REGISTROVAŤ
Náš internetový portál B2B SK.sk  (B2B = Business-to-business), ktorý je exkluzívne rezervovaný obchodníkom s platným IČO, ponúka hodinky, šperky a módne doplnky  veľkoobchodníkom, distribútorom, kamenným obchodom, internetovým obchodom a ostatným živnostníkom s platným IČO.


Pre úspešnú registráciu je potrebné splniť podmienku súladu údajov v žiadosti s údajmi overiteľnými v Živnostenskom či Obchodnom registri.


Ak chcete mať prístup do nášho zoznamu veľkoobchodných cien hodiniek a šperkov svetových značiek, musíte sa jednoducho pri Vašej každej návšteve prihlásiť pomocou Vášho prihlasovacieho mena a hesla. Pokiaľ nemáte prihlasovacie meno a heslo, tak sa zaregistrujte a potom vyčkajte, až vás odsúhlasíme ako veľkoobchodného zákazníka v našej administrácii a zašleme Vám potvrdenie o aktivácii Vášho účtu na Vami uvedený email. 

B2B SK sk. má tisíce registrovaných spokojných zákazníkov v celej Českej a Slovenskej republike a na celom svete. Týmto naša firma zaručuje serióznosť a vierohodnosť ako Váš spoľahlivý veľkoobchodný partner pre distribúciu hodiniek, šperkov, slnečných okuliarov a módnych doplnkov - ako Váš dodávateľ ideálny pre obchody a celkovú distribúciu.

Zaoberáme sa distribúciou všetkých hlavných skupín výrobcov hodiniek ako sú Binda (Breil, D & G Time, Moschino, Paris Hilton) ďalej Morellato (Morellato, Sector, Roberto Cavalli, Just Cavalli) až po Swatch Group (Swatch, Flik Flak, Calvin Klein, Tissot...) tiež skupina Fossil (Fossil, Emporio Armani, Diesel, DKNY, Philip Starck), bez toho, aby sme se obišli bez značiek ako sú: Timberland, Guess, Nautica, Puma, Alviero Martini, Avion, Disney, Oregon Scientific a samozrejme nemôžeme zabudnúť na japonské hodinky značiek: Casio, Seiko, Citizen a Orient.

Ponúkame Vám  tisíce referencií so stovkami tisícov výrobkov pripravené na sklade, nepočítajúc off-line ponuky, ktoré sú sprístupnené veľkoobchodníkom s hodinkami, ktorí majú záujem o veľké množstvo produktov.

S nami nebudete mať žiadne záväzky na nákup, prekročíte limity stanovené oficiálnymi výrobcami / distribútormi a nebudete musieť žiadať o žiadne povolenie, ani strácať čas s obchodnými zástupcami. Budete mať prístup k obrovskému zoznamu produktov a značiek s nízkymi nákupnými cenami a super rýchlym dodaním.

Viac než 90% zákazníkov, ktorí u nás raz nakúpili, sa vrátili a nakúpili u nás znova. Máme jednu z najvyššej lojality  zákazníkov na trhu s hodinkami a šperkami v Českej a Slovenskej republike a vôbec v Európe. Pozývame Vás, aby ste se k nám tiež pripojili!

Po Vašej registrácii nám poskytnite čas k overeniu platnosti Vášho podnikateľského subjektu, po ktorom od nás obdržíte e-mail, kde Vás budeme informovať, že Vás prijímame ako nášho potenciálneho zákazníka, respektíve, že Vám aktivujeme účet pre veľkoobchod.

Zaregistrovať sa na B2B SK.sk nič nestojí, nezaväzuje Vás k žiadnej povinnosti  ku kúpe tovaru, budete dostávať na Vami uvedený e-mail obchodné informácie so všetkými horúcimi novinkami uvedenými práve do predaja.

B2B SK.sk  predáva iba firmám a obchodom. B2B SK.sk je veľkoobchodný internetový online portál vybudovaný profesionálmi pre profesionálov.