751.911 PRODUKTOV - 76.378 KÓD VÝROBKU: - 68.206 EAN


DROPSHIPPINGV roku 1999 začala prvá talianska webová stránka, špecializujúca sa na obchodovanie B2B s módnymi doplnkami, s hlavným zameraním na módne hodinky a šperky. Dnes je tento celoeurópsky B2B portál najpopulárnejší  veľkoobchod pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivého dodávateľa v týchto oblastiach.
Od roku  2014 firma AGSC srl vyvíja dropshippping službu v spolupráci s WWTech srl, poprednou spoločnosťou v oblasti IT riešení a integrovanej logistiky. Spoločne tieto dve spoločnosti vyvinuli internetový softvér  venovaný tomuto novému spôsobu predaja: dropshipping!
Inovatívna on-line platforma je k dispozícii pre všetkých predajcov, ktorí sú ochotní začať ziskový dropshipping servis výrobkov predávaných na našich veľkoobchodných webových stránkach. Pomocou tohto softvéru  budete môcť pridať niekoľko položiek v jednom košíku  s viac adresami doručenia na koncových zákazníkov a automatickým dialógom s naším logistickým centrom.


Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto rýchlo sa vyvíjajúcej  službe,   kontaktujte nás na info@b2bsk.sk, alebo si pozrite príslušné internetové stránky DropshippingB2B.com

Staňte sa naším novým predajcom cez  dropshipping: čakáme na vás!

 

infograph_ds_en

 

 

go to dropshipping sk