610.649 PRODUKTOV - 52.242 KÓD VÝROBKU: - 39.965 EAN
AMEN SO ZĽAVOU AŽ 70% - VYUŽITE TO!
925 ° strieborné šperky na oslavu viery s eleganciou
Ak sa vám tento email neukazuje korektne, prosíme click here

 24. Marec 2018
WWT HEADER
 

AMEN jewels

AMEN: strieborné 925° šperky s prianiami od všetkých svätých, ktorým ste najviac oddaní.
 

Zvláštne a vzácne drahocennosti: niekedy je detailom všetko, čo potrebujete.
Amen šperky boli koncipované ako projekt, ktorý sa narodil z intuície Giovanni Licastra, obchodníka, ktorý sa v roku 2012 rozhodol realizovať vianočné šperky, aby vniesol do ľudí pocit ochrany.
Amen kolekcia neobsahuje len myšlienku viery, ale širší zmysel lásky vášho partnera, vašich priateľov a každého, kto je blízky vášmu srdcu, prekračujúci čisté náboženské gestá a šírenie celoplošnej správy lásky.
Ježiš a Mária ako anjeli a srdce, bez toho, aby zabúdali na tých najobľúbenejších svätých: predmety v drahocennom striebre 925 °, zlato, ružové zlato a ródium spájajú módu, vieru a eleganciu v unikátnych predmetoch.

AMEN jewels

Viera a  móda

Amen kolekcia pozostáva z kruhov, náramkov, náušníc a náhrdelníkov, spojené do dekorácií, tvarov a rytín, ktoré sú prísne spojené s náboženstvom: anjeli so svojimi krídlami a srdcom, krížmi a modlitbami vyrytými v striebre, zlate alebo iných drahocenných materiáloch. Kusy sú kreatívne a presné v detailoch: od inovatívnej magnetickej nerezovej ocele až po rytie slov a výber materiálov ako striebro 925 ° a polodrahokamov. Všetko prísne vyrobené v Taliansku.

AMEN Jewels
Zamerajme sa na pánske náramky

Moderné línie sú v náramkoch charakteristické ako vynikajúca rovnováha medzi tvarmi a materiálmi. Kožené náramky zrejme vystupujú medzi najdôležitejšie predmety: tvorené tenkou koženou šnúrou navrhnutou v rôznych farbách so striebornými prvkami týkajúcimi sa viery a kresťanských koreňov. Originálny výrorbok Made in Italy.

AMEN JEWELS

Mladý štýl, tradičný ale nekonvenčný

Kúzelné šperky, ako napr. ružičky v polodrahokamoch, sú perfektné ako módne doplnky pre nadšencov bohémskych štýlov, v štýle Sienny Miller, alebo Kate Moss.
 

 
AMEN: neobmedzené množstvá.
Všetko so zľavou  70% z MOC!

footer wwt