610.634 PRODUKTOV - 52.224 KÓD VÝROBKU: - 39.967 EAN
MORELLATO ŠPERKY & MASERATI HODINKYPripravte sa na 8. marec, Deň žien
 

 1. Marec 2018
Logo wwt
 

MORELLATO jewels

MORELLATO šperky
No.1 talianske módne šperky


Viac ako sedemdesiatpäť rokov úspechu vo výrobe vysoko kvalitných šperkov, hodiniek a koženého tovaru umožnili značke Morellato stať sa znakom talianskej kvality so zameraním na detaily, inovácie a štýl.
Šperky Morellato zdobia výklady prestížnych butikov a klenotníkov už desiatky rokov a v posledných rokoch aj tie najúspešnejšie on-line obchody. Na b2bsk.sk ponúkame najlepší výber šperkov Morellato, módnych šperkov z nerezovej ocele, PVD a štrasových šperkov pre ženy a mužov. Objavte náš najnovší príchod módnych šperkov na náš veľkoobchodný portál s cieľom obohatiť váš obchod na nadchádzajúci globálny deň žien.


MASERATI watches

MASERATI
Luxusné  hodinky


Maserati náramkové hodinky majú športový a elegantný vzhľad v kombinácii s kvalitou, ktorá je značne nad priemerom módnych hodiniek a odráža úhľadnú osobnosť talianskych športových značiek: od vysoko odolných oceľových púzdier až po švajčiarske strojčeky, remienky z prírodnej kože  - v štýle s elegantným čalúnením prítomným na vozidlách Trident - spomienka na pretekársky rýchlomer - až po dátum a ciferník pripomínajúci palubnú dosku závodného automobilu Modena, to všetko hovorí o športovej elegancii a pozornosti venovanej každému detailu.

Stačí si pozrieť novú skladovú zásobu: v ponuke viac ako 50 nových modelov hodiniek značky Maserati!

footer_news_b2bsk.sk_2015