887.151 PRODUKTOV - 77.559 KÓD VÝROBKU: - 70.129 EANnovinky

Vítajte na stránkach Corcom s.r.o. ,

najväčší veľkoobchodný on-line portál hodiniek a šperkov svetových značiek, ponúkame viac ako 9000 modelov a stotisíce produktov!
Ponúkame tiež príslušenstvo k hodinkám (batérie, remienky, náhradné diely), ďalej slnečné okuliare a módne doplnky.

B2Bsk.sk predáva iba a exkluzívne obchodným firmám a vďaka priamym vzťahom so svetovými hodinárskymi spoločnosťami Vám môžeme ponúknuť ako jediní najlepšie podmienky nákupu a najnižšie veľkoobchodné ceny na obchodnom trhu.

ZAREGISTRUJTE SA a presvedčte sa, že naše veľkoobchodné ponuky, sú tie najlepšie na trhu!

Distribuujeme exkluzívne veľkoobchodom, kamenným obchodom, distribútorom a ostatným predajcom tisíce položiek tých najlepších značkových hodiniek a to ako módnych (D&G, Emporio Armani, Breil, Calvin Klein, Guess, Morellato, Miss Sixty, Nautica, Tissot a mnoho mnoho ďalších..), tiež športových (Casio, Sector, Citizen, Oregon, Puma, Swatch a ďalšie...), s produktami všetkých hlavných skupín výrobcov hodiniek ako sú Binda a Fossil Group, The Swatch Group, Casio a Morellato&Sector S.p.a.. Okrem hodiniek, naša spoločnosť distribuuje veľkoobchodne tiež šperky ako napríklad od: D&G Jewels, Guess, Morellato, Moschino, Miss Sixty, Swatch bijoux, Calvin Klein Jewelry, a veľa dalších...

Naše ponuky sú denne aktualizované a poskytujú najlepšie možnosti nákupu ktoré sú k dispozícii na európskom a svetovom trhu a to bez nutnosti licencie, bez nutností objednávania veľkých kolekcií u svetových značiek, my ponúkame veľkoobchodné nákupy bez akýchkoľvek obmedzení. Inými slovami, prekonávame za Vás všetky prekážky typické pre oficiálny veľkoobchodný nákup u jednotlivých distribútorov. Vďaka štruktúre nášho veľkoobchodu je cez nás predaj veľmi jednoduchý a priamy.

Ak chcete mať prístup do nášho zoznamu veľkoobchodných cien, je potrebné sa jednoducho pri Vašej každej návšteve prihlásiť pomocou Vášho prihlasovacieho mena a hesla:

Pokiaľ prihlasovacie meno a heslo nemáte, Zaregistrujte sa a potom vyčkajte na naše schválenie potvrdzovacím e-mailom. Pre úspešnú registráciu je potrebné splniť podmienku súladu údajov v žiadosti s údajmi overiteľnými v Živnostenskom či Obchodnom registri s platným IČO:

Naša spoločnosť Corcom s.r.o. se nezaoberá maloobchodným predajom, predávame iba obchodným firmám.
sledovanie zásielok

infolinka

info_pingui

In the INFO sekcia obsahuje všetky informácie pre správnu navigáciu na našich stránkach.


domande_pingui

Sekcia Otázky a odpovede obsahuje všetky odpovede na otázky, ktoré sa vás môžu týkať.


tel_pingui

Pochybujete?
Zavolajte nám na +421 948 196 906 alebo poštou: info@b2bsk.sk. Radi vám pomôžeme.partneri

AMBROSINI JEWELS
Guardo
MANA MK
VESPA